حرفه ای زندگی کن!
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

regg4

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
    • این سایت متعلق به گروه " توتیا" با مدیریت مهرداد شریعتی می باشد.

    • این سایت در زمینه عکاسی ،طراحی،چاپ، طراحی و فروش مجموعه طرح های ایرانی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

قوانین و مقررات :

  1-   کلیه فعالیت های Totiya.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات Totiya.com تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت Totiya.com به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  2-  تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند.

  3-  این وب‌سایت متعلق به گروه "توتیا" می‌باشد . توتیا دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.

4-    کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به "توتیا دات کام" بوده و  کپی، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های خریداری شده از سایت ممنوع و شامل پیگیرد می باشد. همچنین هر گونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی ممنوع است.

5-   خرید فایل از "توتیا" به آدرس www.Totiya.com هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).

درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و... راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

  • قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد.
  • تصاویر  درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.
  • شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه باز(همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است)
  • در صورتیکه مشتری سامانه قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به Totiya.com  هدایت کنید.
 

6-    "توتیا" متعهد به احترام به حریم خصوصی اطلاعات شخصی افرادی است که با آنها ارتباط دارد.

7-    "توتیا" هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد .

8-    پس از خرید فایل از "توتیا" به آدرس Totiya.com لینک دانلود تا یک هفته معتبر بوده و در صورت عدم دانلود هچگونه مسئولیتی متوجه " توتیا" نمی باشد.

9-    مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از Totiya.com به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه "توتیا" نمی باشد.